Шановний Євгене Олеговичу!

Розуміючи Вашу зайнятість, спробую бути лаконічною. Не можу висловити Вам особисто подяку, тому маю надію, що хоч Ваші помічники прочитають цей лист.

Я є мамою трьох дітей, старшому з яких вже 20 років. Тому тільки двом іншим (3 та 5 років) пощастило від народження виховуватись «за Комаровським». У нас є усі необхідні атрибути — термометр, гігрометр, зволожувач, Ваші книги (прочитані не раз) — і вони активно та постійно використовуються.

Щиросердечно хочу подякувати Вам та Вашім близьким людям, які Вас у тому підтримують, за колись прийняте рішення доносити до людей такі прості, однак чомусь такі «таємничі» речі про здоров’я та образ життя наших дітей та наш.

Особисто хочу подякувати за:

  1. Збережене здоров’я та імунітет наших дітей!
  2. Збережену нервову систему батьків! Це неоціненно, коли ти розумієш, що відбувається з твоєю дитиною під час хвороби, тому можеш допомогти, не ускладнити ситуацію і головне — бути спокійною, коли у дитини температура навіть за 38 (однак відсутні ознаки, що можуть нести небезпеку).
  3. Загальне медичне виховання та поінформованість.
  4. Спроможність приймати правильні рішення у складних ситуаціях.
  5. Можливість донести Ваші поради до інших, бажаючих, батьків.

На завершення, хочу навести два приклади з нашого життя.

Коли середній донечці було 8 місяців, вона тричі підряд вирвала і лежала на руках в розслабленому стані. Розуміючи, що організм швидко зневоднив і без крапельниць навряд чи обійтись, — терміново виїхали до лікарні. Потрапили в інфекційне, де встановили ротавірус. Тоді ще не було Вашої передачі про це захворювання. Однак завдяки Вам я знала, що антибіотики на віруси не впливають, що організм сам має справитись і цей вірус не відноситься до «особливо небезпечних». Тому двічі підписала папір про відмову від антибіотиків. Лікування полягало у тому, що нам капали розчин, який відновлював водний баланс, а також донечка майже не їла, однак дитячими пляшечками пила регідрон так, що лікарі дивувались. Як результат — рівно через ТРИ дні ми поїхали додому на травневі свята здорові (батько повернувся тільки за випискою). На відміну від двох дітей по палаті, один із яких після «правильного» лікування повернувся лікувати понос, а друга дитина, що надійшла з нами, повернулась із ротавірусом.

Другий приклад полягає у тому, яким чином ми організовуємо відпочинок наших дітей. Це 4–5 місяців життя в екологічно чистій зоні біля Дністра. Цілий день на вулиці, річка, надувний басейн, гора піску і продукти з цього ж села. Як наслідок, дуже часто згадую Вашу фразу: «Не важливо, скільки дитина хворіє, важливо, як вона виходить із цієї хвороби». Хочу зауважити, що наші діти, незважаючи на те, що цього року пішли в дитячий садочок, виходять з вірусної хвороби за добу!

Середня

Молодший

Наш товариш назвав це «ведротерапія по Комаровському».

Наостанок не буду давати поради батькам, бо всі вони є доступними в книгах, передачах, на сайті доктора Комаровського. Лише хочу повторитись і побажати Вам, Євгене Олеговичу, і Вашим близьким мирного неба і довгих років здорового й щасливого життя, хай Бог береже Вас і Ваших близьких!

опубликовано 24/05/2017 13:14
обновлено 03/07/2018
Отчеты и «спасибы»

Комментарии

Для того чтобы оставить комментарий, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.