Гемофілія — це невиліковне генетичне захворювання, пов’язане з порушенням механізму згортання крові, що призводить до кровотеч — як внутрішніх, так і зовнішніх. Причиною цього є нестача в організмі хворої людини фактора згортання крові. При цьому захворюванні значно зростає небезпека загибелі від крововиливу навіть при незначній травмі.

Тому люди з гемофілією потребують постійного введення відсутнього у них фактору згортання крові.

Уявіть: 1 із  1000 людей в світі народжується з гемофілією. Але 75% пацієнтів із гемофілією у всьому світі не отримують або отримують не в повній мірі життєво необхідне для них профілактичне лікування для запобігання кровотеч.

За оцінкою експертів, в Україні живе близько 3000 діагностованих хворих на гемофілію. Але гемофілія — це не вирок. Сучасні методи лікування та своєчасна профілактика небезпечних станів здатні забезпечити хворим на гемофілію звичайне життя без кровотеч та суворих обмежень.

Саме тому людям, які живуть із гемофілією, вкрай важлива підтримка суспільства та держави. Кожний із нас може поділитися фактами щодо цієї хвороби із родичами, друзями та знайомими, і таким чином поінформувати небайдужих громадян про людей, які потребують допомоги.

Розкажіть про Всесвітній день гемофілії своїм друзям у соціальних мережах. аби якомога більше людей дізналися про цю хворобу та надали або хоча б висловили хворим на гемофілію свою підтримку.

опубликовано 17/04/2018 10:19
Новости

Комментарии

Для того чтобы оставить комментарий, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.